RSS
Новости
26 мая, 09:02
США конфіскували в Греції іранську нафту, яку перевозили на танкері РФ, Австрія відмовилася від вигідного Росії проєкту ширококолійної залізниці, ОГХК отримав ліцензію на постачання електроенергії – та інше за вчора
ЕлектроВісті підготували для вас новини за вчора.

США конфіскували в Греції іранську нафту, яку перевозили на танкері РФ

Міністерство юстиції США конфіскувало в Греції іранську нафту, що перевозиться російським танкером. Як повідомила грецька влада, танкер Lana, який ходить під російським прапором, був затриманий 15 квітня поблизу острова Карістос за звинуваченням у порушенні антиросійських санкцій. Проте згодом з'ясувалося, що структура, якій належить танкер, не підпала під санкції Євросоюзу.

Австрія відмовилася від вигідного Росії проєкту ширококолійної залізниці

Австрійські федеральні залізниці (ÖBB) у середині травня офіційно повідомили керівництво залізниць Словаччини, України та Росії про відмову від своєї частки у 27,74% у спільному підприємстві Breitspur Planungsgesellschaft mbH (BPG). Воно мало побудувати залізницю від Кошице до Відня.

Титановий гігант ОГХК отримав ліцензію на постачання електроенергії

Державна компанія-виробник титанової сировини «Обʼєднана гірничо-хімічна компанія» отримала ліцензію на постачання електричної енергії.

«Енергоатом» може експортувати до країн Європи щонайменше 2 ГВт за довгостроковими договорами, щоб знизити залежність від енергоресурсів РФ

ДП «НАЕК «Енергоатом» має потужності для експорту 2 ГВт електричної енергії за довгостроковими контрактами. Про це повідомив пресцентр «Енергоатому», із посиланням на виступ радника керівника компанії Олександра Моцика на 14-му Балтійському бізнес-форумі (14 Baltic Business Forum HYBRID).

У Словаччині хочуть до 2024 року запустити поїзд на водні Coradia iLint

У Словаччині до кінця 2024 року введуть в експлуатацію водневий поїзд на лінії Нове-Замки - Прієвідза, заявив міністр економіки країни Ріхард Сулік на залізничному шоу Alstom.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!