RSS
Новости
26 мая 2022, 16:56
Південна Корея та Данія працюватимуть над спільним експортом плавучих АЕС
Південнокорейська компанія Best Engineering in Energy Solutions (BEES) і данська Seaborg разом з корейськими регуляторами та органами влади визначать вимоги для експорту в будь-яку країну світу повністю перевірених плавучих атомних електростанцій (FNPP), побудованих на базі компактного реактора на розплавах солей Seaborg (CMSR). Відповідний меморандум усі учасники підписали 17 травня.

За інформацією Seaborg, FNPP поставлятиметься як продукт «під ключ» – готовий до швартування у промисловій гавані (Power Barge) із підключеним кабелем передачі електроенергії – від баржі до електромережі на березі.

Додатковим рішенням є розміщення заводу з виробництва водню або аміаку поруч із атомною енергетичною баржею, щоб використовувати її енергію для виробництва водню й аміаку. Конструкція Power Barge є модульною, вона забезпечує потужність до 800 МВт і розрахована на 24-річну експлуатацію.

Для остаточної реалізації цього проєкту країнам необхідно «узгодити» міжнародне морське законодавство із традиційним береговим ядерним законодавством.

Раніше повідомлялося, що у Великій Британії почалося будівництво найбільшої у світі плавучої вітроелектростанції

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: i-ua.tv
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое