RSS
Новости
27 мая, 09:07
В Угорщині заправлятися бензином зможуть лише власники автомобілів із угорськими номерами, ринок електромобілів у 2021 році виріс більш ніж у два рази, у Львівській політехніці навчатимуть виготовляти безпілотники – та інше за вчора
ЕлектроВісті підготували для вас новини за вчора.

В Угорщині з 27 травня заправлятися бензином зможуть лише власники автомобілів із угорськими номерами

Угорська влада вжила заборонних заходів для іноземців, які бажають заправляти автомашини на АЗС на території країни, повідомляє сербський телеканал РТС.

Корейська Daewoo розірвала контракт на будівництво LNG-танкерів для РФ

Південнокорейська верф Daewoo Shipbuilding&Marine Engineering (DSME) розірвала контракт на будівництво трьох LNG-танкерів на замовлення "Совкомфлоту" для проєкту "Арктик СПГ-2" російської приватної компанії "Новатек".

Ринок електромобілів у 2021 році виріс більш ніж у два рази - BloombergNEF

BloombergNEF опублікувала доповідь про розвиток ринку автомобілів з нульовими викидами. З неї стало відомо, що світові продажі пасажирських електромобілів за підсумками 2021 року зросли на 103%, до 6,6 млн одиниць. Лідерами на цьому ринку залишаються Китай та Європа, на які припадає 85% продажів; частка США становить 10%.

У Львівській політехніці навчатимуть проєктувати, виготовляти та експлуатувати безпілотники

У новому навчальному році у Львівській політехниці відкриють нову освітню програму – «Безпілотні літальні апарати». Студентів навчатимуть проєктувати, виготовляти та експлуатувати безпілотники. Це другий в Україні подібний напрям навчання - перший знаходиться в Харькові.

ЄС розробляє план імпорту ізраїльського газу через Єгипет

Європейський союз працює над угодою щодо імпорту ізраїльського газу через Єгипет, прагнучи швидше скоротити залежність Європи від російського газу після вторгнення РФ в Україну. Про це повідомляє Bloomberg.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!