RSS
Новости
27 мая 2022, 11:21
«АвтоВАЗ» через дефіцит напівпровідників вчетверте поспіль оголосив простій
АТ «АвтоВАЗ» вчетверте поспіль оголосило простій через відсутність комплектуючих. Про це заявив представник незалежної профспілки заводу Леонід Ємшанов. Працівників підприємства відправлять на вимушені вихідні у період із 30 травня по 3 червня включно. Співробітникам, які не задіяні у невідкладних роботах, компенсують дві третини середньої зарплати.

Зазначимо, позапланові відпустки на ВАЗі розпочалися у квітні. Тоді керівництво підприємства перенесло заплановану корпоративну відпустку з 25 липня – 14 серпня до 4-25 квітня. За цей час підприємству вдалося створити запас компонентів для забезпечення стабільнішої роботи своїх підприємств.

Проте вже з 30 квітня до 11 травня підприємство вийшло на вихідні у зв’язку з травневими святами. З 11 травня завод офіційно зупинив роботу до 13 травня, потім з 16 по 20 травня та з 23 по 27 травня.

Гендиректор підприємства Максим Соколов сподівається на ймовірне відновлення виробництва на початку червня, а потім на поступове відновлення його обсягів.

“АвтоВАЗ” випускає автомобілі Lada та Renault. Виробничі площі компанії розташовані в Тольятті та Іжевську. За квітень 2022 року компанія знизила продажі авто на 78% – до 8,506 одиниць.

Раніше повідомлялося, що корейська Daewoo розірвала контракт на будівництво LNG-танкерів для РФ

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: gmk.center
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое