RSS
Новости
27 мая, 15:46
Розробник електричних аеротаксі Joby Aviation отримав перший сертифікат для запуску комерційних пасажирських рейсів
Joby Aviation, каліфорнійська компанія з виробництва електролітаків, оголосила про отримання першого із трьох сертифікатів Федерального управління цивільної авіації, необхідних для початку комерційних пасажирських рейсів.

Сертифікат повітряного перевізника Part 135 був виданий компанії раніше запланованого терміну. Joby заявили, що не очікували отримати сертифікат авіаперевізника до другої половини 2022 року, але тепер компанія може почати комерційні повітряні перевезення.

Кінцевою метою Joby є запуск служби повітряного таксі, що складається з повністю електричних транспортних засобів вертикального зльоту та посадки (eVTOLs) до 2024 року. Служба повітряного таксі може зробити революцію у сфері перевезень у великих містах та між ними. eVTOLs компанії можуть розвивати швидкість до 320 км на годину та пролітати 240 км на одній зарядці.

Joby необхідно отримати ще два сертифікати від FAA, перш ніж eVTOL почнуть перевозити пасажирів по небу, але очікується, що їх буде отримано до 2024 року, коли компанія планує запустити сервіс.

«Процедури, які ми підготували, закладають основу для майбутніх операцій з eVTOL. Найближчими місяцями ми будемо використовувати наш сертифікат Part 135 для відпрацювання операційних та клієнтських технологічних платформ, які ляжуть в основу нашої мультимодальної служби спільного використання поїздок, а також доопрацюємо наші процедури для забезпечення безперешкодних поїздок для наших клієнтів».

Бонні Сімі, керівник відділу повітряних операцій та персоналу компанії Joby

Новина про отримання компанією сертифіката FAA була радо зустрінута інвесторами. На момент написання цієї статті акції Joby виросли майже на 4%.

Раніше повідомлялося, що Ринок електромобілів у 2021 році виріс більш ніж у два рази

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: itc.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!