RSS
Новости
30 мая 2022, 10:32
Японський виробник спецтехніки Komatsu відновлює постачання запчастин до України
Японська Komatsu, один із найбільших виробників спецтехніки, відновила постачання в Україну запчастин для будівельної та гірничодобувної техніки, які були припинені після вторгнення РФ в Україну в лютому. Про це заявив президент японської компанії Хіроюкі Огава.

У Komatsu пояснили: у зв'язку з тим, що російські війська відійшли від Києва та з урахуванням "інших змін на місцях", тепер мають безпечні транспортні шляхи до дистриб'юторів у "безпечних" районах.

"В Україні процвітає гірничодобувна промисловість із видобутку залізняку та інших природних ресурсів. Машини працювали на шахтах після початку бойових дій із Росією, тепер ми відновили постачання запчастин дистриб'юторам", - заявив президент компанії.

Наразі запчастини Komatsu надходять лише в регіони, які вважаються безпечними. При цьому, для тимчасово окупованих районів України постачання запчастин Komatsu все ще призупинено.

За словами Огави, наразі Komatsu не планує повністю йти з російського ринку. "Ми несемо відповідальність перед нашими клієнтами і як роботодавець", - сказав він. "Бізнес працює, як зазвичай, за винятком Росії та Білорусі", - резюмував президент компанії.

Раніше повідомлялося, що іноземні компанії повертаються до зберігання газу в українських ПСГ

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: epravda.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое