RSS
Новости
30 мая 2022, 15:11
Проект шостого пакету санкцій ЄС проти Росії не містить ембарго на нафтопровідну нафту
Євросоюз готує шостий пакет санкцій проти Росії. Виявилося, що постачання трубопровідної нафти країни-агресора можуть не потрапити під ембарго.

Про це йдеться в останньому проекті заяви ЄС щодо санкцій.

За інформацією, лідери ЄС повинні домовитися на саміті про те, що пакет санкцій, що готується, повинен включати ембарго на імпорт російської нафти, але виключати постачання сирої нафти трубопроводом.

"Європейська рада згодна з тим, що шостий пакет санкцій проти Росії поширюватиметься на сиру нафту, а також нафтопродукти, що поставляються з РФ до держав-членів ЄС, за тимчасовим виключенням сирої нафти, що поставляється трубопроводом", - цитує проект заяви Reuters.

Лідери ЄС не змогли погодити всі деталі ембарго. Тому вони залишать остаточне узгодження пакету санкцій проти РФ на потім, повідомляє видання.

Як повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак, Євросоюз може погодити шостий пакет санкцій проти Росії вже сьогодні.

“ЄС може погодити шостий пакет санкцій уже сьогодні. Як повідомив голова дипломатії Євросоюзу Жозеп Боррель, були складні переговори, але рішення потрібно приймати, включаючи ембарго на російську нафту”.

Єрмак також зазначив, що для ЄС важливо продемонструвати сильну позицію, оскільки головною метою Росії є розколоти єдність і використовувати це як слабкість Євросоюзу. Він наголосив, що цього не можна допустити.

Ранее сообщалось, что міжнародна група щодо санкцій пропонує запровадити податок на нафту з РФ

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ukrrudprom.com
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое