RSS
Новости
31 мая 2022, 09:16
Два аукціони "зеленої" енергетики в Україні, Польща припинила безкоштовне постачання палива в Україну, Єврокомісія зацікавлена в імпорті зеленого водню з України – та інше за вчора
ЕлектроВісті підготували для вас новини за вчора.

Гарантований покупець оголосив про два аукціони "зеленої" енергетики

Перший тематичний аукціон відбудеться 31 травня на ТБ «Українська енергетична біржа», повідомляє пресслужба ГарПоку.

Єврокомісія зацікавлена в імпорті зеленого водню з України

Єврокомісія опубліковала план «REPowerEU», націлений на подолання залежності від російських енергоресурсів. Одним із шляхів є розвиток водневої енергетики. Щоб сприяти імпорту зеленого водню, Комісія планує створення 3 основних коридорів імпорту водню - з регіону Північного моря (Норвегія та Великобританія), Південного Середземномор’я та України, як тільки дозволять умови.

Вартість будівництва проєктів сонячної енергетики зросла на 19% за рік

Дослідницька компанія Mercom India повідомляє, що середня вартість сонячних проєктів великого масштабу у першому кварталі 2022 року склала приблизно 43,5 млн рупій (~ 560 512 доларів США) на мегават (МВт) встановленої потужності. Це більше за середню вартість минулого року на 19%.

Японський виробник спецтехніки Komatsu відновлює постачання запчастин до України

Японська Komatsu, один із найбільших виробників спецтехніки, відновила постачання в Україну запчастин для будівельної та гірничодобувної техніки, які були припинені після вторгнення РФ в Україну в лютому. Про це заявив президент японської компанії Хіроюкі Огава.

Польща припинила безкоштовне постачання палива в Україну

Польща припинила безоплатні постачання палива, які здійснювала на початку вторгнення РФ та після бомбардування Кременчуцького нафтопереробного заводу.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое