RSS
Новости
31 мая 2022, 09:35
Міненерго та ПРООН будуть працювати над відбудовою енергетики України
Заступник міністра енергетики з питань європейської інтеграції Ярослав Демченков та в.о. Постійної представниці ПРООН в Україні Манал Фуані обговорили посилення співпраці між інституціями та підписали Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством енергетики України та Програмою розвитку Організації Об`єднаних Націй (ПРООН).

«Співпраця з ПРООН має стати одним з доступних інструментів для швидкої відбудови пошкоджених та зруйнованих об’єктів енергетичної генерації та мереж. А також для підготовки до післявоєнного відновлення енергосектору на принципах сталого розвитку, що зробить енергетичну систему України більш стійкою до екологічних, технічних, соціальних та управлінських ризиків»,  — йдеться у повідомленні.

Міненерго і ПРООН разом оцінять збитки енергетичної інфраструктури, завданих військовими діями, розроблять дорожню карту термінового реагування та відновлення енергетичного сектору країни, та створять передумови залучення фінансування з державних та приватних джерел для підтримки імплементації програми. Також Міненерго продовжить співпрацю з ПРООН в напрямку імплементації цілей сталого розвитку, зокрема, щодо забезпечення українців доступною, надійною, стійкою енергією.

Раніше повідомлялося, що Єврокомісія зацікавлена в імпорті зеленого водню з України

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: kosatka.media
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое