RSS
Тренды
31 мая 2022, 17:16
Польща запропонує Україну для вступу до МЕА
Польща хоче запропонувати Україну до вступу в Міжнародне енергетичне агентство (МЕА) на початку як спостерігача та вже заручилася підтримкою голови агентства.

Про це повідомила міністр клімату та довкілля Польщі Анна Москва в інтерв'ю виданню BiznesAlert, на яке посилаються ЗМІ.

Вона додала, що наразі Польща веде переговори щодо імпорту електроенергії з України.

Міністр також повідомила, що республіка продовжує постачання нафтопродуктів до України, проте вже на комерційній основі.

"На початку війни і після бомбардувань НПЗ ми відправляли паливо безоплатно. Зараз це комерційне постачання Orlen, яке потребує великих логістичних витрат", - повідомила Анна Москва .

МЕА створено країнами ОЕСР (Організація економічного співробітництва та розвитку) у 1974 році для допомоги в координації колективного реагування на серйозні перебої у постачанні нафти.

Державами-учасницями є США, Велика Британія, Австралія, Австрія, Японія, Південна Корея, Бельгія, Канада, Чехія, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ірландія, Італія, Литва, Люксембург, Мексика, Нова Зеландія, Норвегія, Польща, Португалія, Словаччина, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Нідерланди, Туреччина. Асоційовані члени МЕА – Аргентина, Бразилія, Китай, Єгипет, Індія, Індонезія, Марокко, Сінгапур, ПАР, Таїланд.

Раніше повідомлялося, що Польща припинила безкоштовне постачання палива в Україну

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ua-energy.org
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое