RSS
Новости
1 июня 2022, 09:07
Ціна на "зелений" водень може знизитися, Польща визначить постачальника технологій для першої АЕС, Енергоатом отримав кредит у сумі 1,5 млрд грн – та інше за вчора
ЕлектроВісті підготували для вас новини за вчора.

Ціна на "зелений" водень може знизитися до 5 євро за 1 кг до 2025 року

Зелений водень вважається одним з найбільших факторів для успіху декарбонізації та майбутнього постачання “зеленої” енергії. Воднева економіка все ще знаходиться на стадії розвою. Німецький уряд своєю чергою зазначає, що до 2030 року потужність виробництва “зеленого” водню у країні буде збільшена до 10 ГВт.

Польща восени визначить майбутнього постачальника технологій для першої в країні АЕС

Влада Польщі планує восени вибрати постачальника технологій для першої польської АЕС. Про це заявив в опублікованому в понеділок представник уряду Польщі зі стратегічної енергетичної інфраструктури Петро Наїмський.

В Індії запрацювала перша вітро-сонячна електростанція потужністю 390 МВт

Компанія Adani Green Energy Limited ввела в експлуатацію першу в Індії гібридної вітро-сонячної електростанції. Електроенергія поставлятиметься з об'єкту потужністю 390 МВт в рамках 25-річного договору купівлі-продажу.

Енергоатом отримав від АБ «Укргазбанк» кредит у сумі 1,5 млрд грн

Зазначені кошти будуть спрямовані на закупівлю свіжого ядерного палива в американської компанії Westinghouse у 2022 році.

ДТЕК вперше реалізував електроенергію на червень 2022р – березень 2023р

Компанія-виробник електроенергії «ДТЕК Західенерго» вперше реалізувала на ринку двосторонніх договорів електричну енергію з поставкою на червень 2022 року – березень 2023 року Результати аукціону від 30 травня опубліковані на майданчику Української енергетичної біржі.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое