RSS
Новости
1 июня 2022, 11:57
JinkoSolar запустила завод з випуску сонячних елементів, який повністтю працює на "зеленій" енергетиці
Один з найбільших виробників сонячних модулів у світі, китайська компанія JinkoSolar повідомила, що підприємства з випуску сонячних елементів потужністю 20 ГВт на рік запрацювало в Чусюні, Китай. Воно є уникальним, тому що робота об'єкта на 100% забезпечується відновлюваними джерелами енергії.

Один з найбільших виробників сонячних модулів у світі, китайська компанія JinkoSolar у 2019 році долучилася до ініціативи RE100 і взяла на себе зобов'язання використовувати тільки відновлювану енергію у своїй виробничій діяльності з 2025 року.

У 2020 році компанія опублікувала план, де описується низка дій, направлених на зниження викидів від її операційної діяльності.

На початку 2021 року JinkoSolar розпочала будівництво підприємства з випуску сонячних елементів потужністю 20 ГВт на рік в Чусюні, провінція Юньнань, Китай. Компанія заявила, що робота об'єкта буде на 100% забезпечуватись відновлюваними джерелами енергії. Завод отримує енергію від сонячних фотоелектричних модулів на даху підприємства та місцевої гідроенергетики. Компанія стверджує, що це зробить його першим у світі вуглецево-нейтральним підприємством з випуску сонячних елементів.

Днями компанія повідомила, що завод запрацював, і він справді забезпечується виключно відновлюваною електроенергією. Її поставляють ГЕС, сонячні електростанції та фотоелектричні батареї, встановлені на дахах об'єкта.

Це друге подібне підприємство JinkoSolar, яке працює виключно на відновлюваних джерелах енергії. Раніше на ВДЕ перейшов завод у Лєшані.

Завод у Чусюні планує «вийти за рамки 100% відновлюваних джерел енергії», повідомляє компанія. JinkoSolar запровадила кілька унікальних заходів щодо енергоощадження. Системи управління енергоспоживанням будівель допомагають оцінювати та скорочувати споживання енергії. Наприклад, система моніторингу енергоспоживання, що використовується на заводі, відстежує споживання енергії в режимі реального часу.

Надалі буде розроблено систему вимірювання вуглецевого сліду від операцій заводу та ланцюжка поставок.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое