RSS
Новости
1 июня, 15:00
Рада відмовиться від скасування податкових пільг для пального до завершення військового стану – Гетьманцев
Депутати не планують повертати акциз та ПДВ на паливо до завершення військового стану в країні.

Про це повідомив голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетьманцев.

"Це точно збільшить вартість палива, тому ми не плануємо повертати ці податки до завершення воєнного стану", – сказав він.

Нагадаємо, у середині березня Рада ухвалила закон (законопроект №7137-д) про додаткові податкові стимули для підтримки бізнесу під час війни.

Відповідно до закону, тимчасово, на період дії правового режиму військового стану, операції з постачання на митну територію України та ввезення на неї бензинів моторних, важких дистилятів та зрідженого газу (на які встановлено ставку акцизу EUR0,00 за 1 тис. літрів), а також нафти або нафтопродуктів сирих, отриманих з бітумінозних порід, оподатковуються за ставкою 7%.

Нульовий акциз встановлюється на бутан, ізобутан, скраплений газ (пропан або суміш пропану з бутаном) та інші гази, важкі дистиляти (газойль), інші нафтопродукти, інші бензини, бензини моторні.

Відповідні зміни до Податкового кодексу ініційовано Кабінетом Міністрів України, який зазначив, що реалізація законопроекту дозволить забезпечити населення країни паливом без збільшення ринкових цін.

Раніше повідомлялося, що уряд відмовився від держрегулювання цін на пальне

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!