RSS
Новости
2 июня 2022, 15:54
Краматорський важверстатобуд має намір перемістити потужності на Закарпаття
АТ «Краматорський завод важкого верстатобудування» (КЗВВ) має намір перенести свої потужності до міста Перечин Закарпатської області.

Питання про релокацію підприємства розглянуть на загальних зборах акціонерів, намічених на 17 червня 2022 року.

До порядку денного дистанційних загальних зборів також внесено питання про зміни до статуту товариства.

КЗВВ спеціалізується на випуску широкого асортименту верстатів, зокрема колесотокарних та колесофрезерних, лоботокарних, глибокоросточувальних, верстатів для обробки труб великого діаметру, автоматичних ліній для обробки вагонних осей.

Підприємство постачає продукцію ринку України, Західної Європи, Азії. Основний замовник на українському ринку – виробник вітроенергетичних установок «Фурлендер Віндтехнолоджі».

За підсумками 2020 року КЗВВ скоротив чистий дохід у 4,2 раза в порівнянні з 2019 роком – до 179,2 млн грн. Збиток становив 169 млн грн проти чистого прибутку в розмірі 79,6 млн грн у попередньому році.

Станом на 24 травня у рамках програми релокації підприємств до безпечних регіонів переміщено 600 підприємств, з яких 380 уже відновили свою роботу. Мінекономіки опрацювало понад 1,5 тис. заявок на переміщення потужностей бізнесу в безпечні регіони.

Раніше повідомлялося, що "Енергоатом" запустив у роботу в енергосистемі України нові потужності з виробництва чистої електроенергії

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: gmk.center
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое