RSS
Новости
3 июня, 09:07
Китай встановить 100 ГВт СЕС у 2022 році, США стануть лідером з експорту СПГ, експорт електроенергії з України до Польщі може зрости до 1 ГВт – та інше за вчора
ЕлектроВісті підготували для вас новини за вчора.

Обсяги експорту електроенергії з України до Польщі потенційно можуть зрости до 1 ГВт – Герман Галущенко

За підсумками українсько-польських міжурядових консультацій міністр енергетики України Герман Галущенко і міністр клімату та довкілля Польщі Анна Москва підписали Меморандум про наміри щодо співробітництва у сфері енергетики з метою підвищення енергетичної безпеки в Центральній та Східній Європі та відмови від постачання російських енергоносіїв.

Китай планує встановити понад 100 ГВт сонячних електростанцій у 2022 році

Протягом року КНР готується під'єднати до мереж 108 ГВт нових сонячних потужностей, що на 95,9% більше, ніж минулого року. Для порівняння, у Європі у 2021 році ввели в експлуатацію близько 26 ГВт сонячних електростанцій - найвищий показник за всю її історію.

В 2022 році США стануть світовим лідером з експорту СПГ

США в 2022 році переженуть Австралію і Катар по експорту зрідженого природного газу і вийдуть на перше місце у світі. Зараз США експортують 12% газу у світі, тоді як у першій половині 2019 року їхня частка експорту складала 4%.

Краматорський важверстатобуд має намір перемістити потужності на Закарпаття

АТ «Краматорський завод важкого верстатобудування» (КЗВВ) має намір перенести свої потужності до міста Перечин Закарпатської області.

Нідерланди й Німеччина розроблятимуть родовище газу в Північному морі

Нідерланди і Німеччина розроблятимуть родовище газу в Північному морі, розташоване на кордоні двох країн. Виробнича платформа буде розташована в Північному морі, в 19 кілометрах на північ від нідерландського Схірмоннікога та німецького Боркума.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!