RSS
Новости
3 июня 2022, 09:20
Китай ввів в експлуатацію перші «розумні судна» на ЗПГ для обслуговування бурових платформ
Першу в Китаї партію «розумних» суден для обслуговування бурових платформ, що працюють на ЗПГ, 28 травня було доставлено до Nantong (провінція Jiangsu). За словами заступника генерального директора Wuchang Shipbuilding Industry Group Тянь Цзуня, це перші у світі допоміжні судна, що працюють на ЗПГ, з чотирма «розумними» системами на борту.

Так, «розумна» навігаційна система схожа на функцію автоматичного керування автомобілем. У тумані або вночі вона може аналізувати зібрані дані та інформацію, щоб надати оптимальні навігаційні пропозиції для людей, які управляють судном, та уникнути зіткнення.

Крім того, «розумна» система поєднує дані навігації судна, гідрології та метеорології для більш економічної експлуатації судна. Розробники вважають, що ефективність судна збільшиться на 15%, а експлуатаційні витрати зменшаться на 10%.

Offshore Oil 542 та Offshore Oil 547 перші допоміжні судна, що працюють на ЗПГ. Загалом планується побудувати 12 суден нового покоління. При цьому Китай став першою країною у світі, яка побудувала «розумні» допоміжні судна, які працюють на ЗПГ.

Раніше повідомлялося, що Китай планує встановити понад 100 ГВт сонячних електростанцій у 2022 році

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое