RSS
Новости
3 июня 2022, 15:11
GM суттєво знижує ціни Chevy Bolt EV та Bolt EUV на тлі високого попиту на електромобілі — тепер вони починаються від 26,5 тис. дол.
Не секрет, що світова енергетична криза та подорожчання викопного палива зробили електромобілі значно привабливішими за авто з ДВЗ. І поки Tesla та інші виробники підвищують ціни на електромобілі на тлі нечуваного зростання попиту та значного інфляційного тиску у сфері сировини та логістики їх конкурент General Motors вирішила зробити неабиякий прайс-кат на Chevy Bolt EV і Bolt EUV 2023 року на американському ринку, тому що «доступність завжди була пріоритетом для цих транспортних засобів».

Ціна електричного хетчбека Bolt 2023 року з комплектацією 1LT починається від $26 595 (з врахуванням комісії дилерів) — це на 18% нижче ціни 2022 року ($32 495). Комплектація 2LT, яка включає шкіряні сидіння, HD surround vision та попередження про зміну смуги руху, коштує від $29 795, що на 16% дешевше рівня цін 2022 року ($35 695). Це означає, що тепер Chevy Bolt матиме нижчу MSRP, ніж базова модель Nissan Leaf, хоча Leaf все ще відповідає вимогам федерального стимулювання для електромобілів США, тоді як Bolt ні.

Вартість електрокросоверу Bolt EUV 2023 року з комплектацією LT стартує від $28 195 — на 18% дешевше рівня цін 2022 року ($34 495). Комплектація Premium Bolt EUV буде стартувати з $32 695 — на 16% менше рівня цін 2022 року ($38 995)/ Вартість доставки становить $995 доларів і включена у стартову ціну всіх комплектацій автомобілів GM на 2023 рік. 

Як зазначає The Verge, дилери підвищують ціни на деякі нові електромобілі, особливо ті, які мають великий попит, як-от Ford F-150 Lightning, GMC Hummer EV та Kia EV6. Це викликало хвилю негативу та невдоволення клієнтів та змусило автовиробників вжити заходів у відповідь. Проте на Chevy Bolt і Bolt EUV це поки особливо не вплинуло.

Нагадаємо, оригінальний Chevy Bolt вийшов у далекому 2016 році. На той момент хетчбек С-класу був одним з найвидатніших представників електричних авто і мав попит. У 2019 році він отримав незначне оновлення зі збільшенням запасу ходу, а у 2021 році дебютувала нова модель Bolt EV та електрокроссовер Bolt EUV.

Висока ціна була чи не найголовнішим недоліком Chevy Bolt і Bolt EUV — особливо після того, як у 2019 році GM продав свій 200 000-й електромобіль у США, що призвело до поступового скасування податкового кредиту. Тепер компанія більше не має права на отримання знижки, і зусилля щодо перегляду ініціативи в Конгресі зупинилися.

На початку квітня GM відновила виробництво проблемного Bolt, і сьогоднішнє оголошення про зниження цін вказує на те, що компанія дуже хоче знайти нових покупців для свого компактного електромобіля. Очікується, що замовлення на Bolt EV і EUV 2023 року почнуть приймати вже у липні. А ми будемо з нетерпінням чекати нових Chevy Bolt і Bolt EUV в Україні.

Ціни на електромобілі зростають на тлі зміни ринкової кон’юнктури і зростання цін на товари, зокрема на сировину для виробництва батарей. Ціни на акумулятори знижувалися роками, але деякі експерти прогнозують, що різке збільшення цін на мінерали, з яких виготовляються батареї, протягом наступних кількох років може призвести до зростання вартості елементів на 20%.

Раніше повідомлялося, що General Motors зробить Buick повністю електромобільним брендом до 2030 року

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: itc.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое