RSS
Новости
6 июня, 09:55
Компанія MA’ADEN буде виробляти алюміній за допомогою сонячної енергетики
Провідна гірничодобувна компанія Саудівської Аравії MA’ADEN підписала меморандум з компанією GlassPoint, яка створює проєкти для промисловості, засновані на використанні сонячної енергії. Партнери збираються побудувати «найбільшу у світі сонячну теплову установку» на глиноземному заводі MA’ADEN.

СЕС потужністю 1500 МВт допоможе MA'ADEN досягти цілей сталого розвитку. Проєкт скоротить об'єм викидів вуглецю на понад 600 000 тонн на рік. Це близько 50% від вуглецевого сліду заводу MA'ADEN або 4% від загального вуглецевого сліду саудівської компанії.

Роберт Уілт, генеральний директор MA’ADEN, зазначив: «Ми - третій стовп економіки Саудівської Аравії, тому прагнемо стати взірцем для наслідування у королівстві. Цей великий проєкт дозволить радикально знизити наш вуглецевий слід та наблизитися до досягнення вуглецевої нейтральності до 2050 року».

Ер-Ріяд Аль-Нассар, старший віцепрезидент алюмінієвого підрозділу MA'ADEN, заявив: «Новий об'єкт, сонячна теплова електростанція MA'ADEN Solar 1, буде розташований у Рас-ель-Хайрі, Королівство Саудівська Аравія, і буде використовувати енергію Сонця для виробництва пари. Пара буде використовуватися для переробки бокситової руди на глинозем. Глинозем є критично важливою сировиною для алюмінію, яка є одним із найважливіших металів у світі для багатьох глобальних галузей промисловості».

«Цей об'єкт стане найбільшою промисловою сонячною паровою установкою у світі. А також першим подібним проєктом як у Саудівській Аравії, так і в ланцюжку постачання алюмінієвої промисловості», — додав Род МакГрегор, генеральний директор та засновник GlassPoint.

Відповідно до цієї угоди MA’ADEN та GlassPoint спільно розроблятимуть більш стійкий спосіб виробництва алюмінію, який є найважливішим металом для багатьох світових галузей промисловості та енергетичного переходу.

Раніше повідомлялося, що Китай планує встановити понад 100 ГВт сонячних електростанцій у 2022 році

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!