RSS
Новости
6 июня 2022, 11:53
Toyota представила власний акумулятор для будинку, який буде конкурувати з Tesla Powerwall
Toyota представила новий домашній акумулятор для забезпечення резервного живлення в житлових приміщеннях — продукт, який буде конкурувати з Tesla Powerwall. Попередні замовлення вже почалися, а продажі в Японії почнуться у серпні через домобудівників і загальні будівельні компанії.

Toyota Motor Corporation (Toyota) розробила акумулятори на основі концепції «безпечність, тривалий термін служби, висока якість, хороші співвідношення ціни та якості та висока продуктивність», щоб клієнти могли спокійно їх використовувати. Ця технологія, заснована на багаторічній розробці електрифікованих транспортних засобів, а також бортові деталі та узли, була використана для створення системи O-Uchi Kyuden System, домашньої акумуляторної системи.

Система O-Uchi Kyuden використовує технологію акумуляторних батарей електрифікованих транспортних засобів, яка пропонує 8,7 кВт номінальної потужності  і 5,5 кВт номінальної вихідної потужності. Це забезпечує безпеку і електропостачання всього будинку не тільки в звичайних ситуаціях, але і при відключенні електроенергії, викликаним стихійними лихами.

Автовиробник говорить, що його система резервного живлення також працює з двонаправленним зарядним пристроєм, щоб підключатися до акумуляторної батареї електромобіля, якщо вам потрібно більше енергії. Toyota вже приймає попередні замовлення на систему, але поки вона доступна лишу в Японії.

Раніше повідомлялося, що амбулаторія у Бородянці отримала сонячні станції Tesla Powerwall

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ua-electro.com
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое