RSS
Новости
7 июня 2022, 09:07
Toyota представила акумулятор для будинку, Дніпровська ГЕС буде виробляти "зелений" водень, танкер Hyndai проплив 10 тисяч км в автономному режимі – та інше за вчора
ЕлектроВісті підготували для вас новини за вчора.

Toyota представила власний акумулятор для будинку, який буде конкурувати з Tesla Powerwall

Toyota представила новий домашній акумулятор для забезпечення резервного живлення в житлових приміщеннях — продукт, який буде конкурувати з Tesla Powerwall. Попередні замовлення вже почалися, а продажі в Японії почнуться у серпні через домобудівників і загальні будівельні компанії.

На Дніпровській ГЕС будуть виробляти "зелений" водень

Найбільша гідрогенеруюча компанія України - ПрАТ "Укргідроенерго" вивчає технологічні можливості для генерації "зеленого" водню на Дніпровській ГЕС. Про це повідомляє Держенергоефективності з посиланням на інформацію, яка прозвучала під час дискусії "Достатність водних ресурсів для виробництва водню".

Австрія має намір побудувати 1 ГВт електролізних потужностей до 2030 року - нова воднева стратегія

Міністр клімату Леонор Гевесслер та міністр економіки Австрії Мартін Кохер у четвер 2 червня представили водневу стратегію Австрії. Країна планує повністю перейти на відновлювані джерела електроенергії до 2030 року, і стати кліматично нейтральною до 2040 року. Воднева стратегія покликана допомогти досягненню цих цілей.

Танкер Hyndai здійснив перехід у 10 тисяч кілометрів в автономному режимі

Промислова група Hyndai поділилася успіхами свого підрозділу Avikus, розробника технології автономного керування морськими судами. Танкер-газовоз "Prism Courage" водотоннажністю 122 000 тонн став першим судном, що виконав рейс у понад 10 000 км в автономному режимі.

США дозволять двом компаніям поставляти нафту з Венесуели до Європи 

Сполучені Штати дали "зелене світло" двом європейським компаніям, італійській Eni та іспанській Repsol, для поставок венесуельської нафти до Європи.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое