RSS
Новости
7 июня 2022, 14:35
Україна готується до всіх можливих сценаріїв проходження наступного ОЗП – Міненерго
Україна розглядає всі можливі сценарії проходження наступного осінньо-зимового періоду та готується до будь-якого з них.

Про це повідомив перший заступник міністра енергетики Юрій Власенко.

"Ми маємо брати до уваги підступність ворога, зусилля якого спрямовані на знищення нашої енергосистеми. (…) Крім вчасного виконання ремонтної кампанії, маємо бути готові до оперативного реагування та нестандартних підходів, як це було минулого опалювального сезону", – зауважив Власенко, слова якого наведені у релізі міністерства 7 червня за підсумками засідання комісії з ремонтів об’єктів генерації.

У Міненерго зазначили, що під час засідання комісії йшлося про необхідність актуалізації графіків ремонтів генеруючого обладнання електричних станцій та теплоелектроцентралей таким чином, аби забезпечити максимальну доступність резервів генеруючих потужностей при будь-яких сценаріях розгортання бойових дій.

Разом з тим, Міненерго та провідні учасники ринку напрацьовують комплекс заходів для підтримки фізичного та паливного балансування енергосистеми і фінансової стабілізації генеруючих підприємств, додали в Міненерго.

Там також звернули увагу, що Україна вже має досвід оперативного реагування на проблеми в діяльності генерації в умовах війни.

В якості прикладу в Міненерго навели заміщення вугілля, з поставками якого на ТЕС і ТЕЦ виникали перебої, природним газом у рамках спецзобов’язань, визначених постановою Кабінету міністрів від 16 березня 2022 року № 298.

За інформацією Міненерго,  протягом березня-квітня цього року газ за ПСО постачався на Зміївську, Вуглегірську, Запорізьку, Слов’янську ТЕС, а також на Київські ТЕЦ- 5 та ТЕЦ- 6, Харківську ТЕЦ-5, Чернігівську ТЕЦ, Сумську ТЕЦ, Миколаївську ТЕЦ, Херсонську ТЕЦ. 

Раніше повідомлялося, що 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое