RSS
Новости
8 июня 2022, 11:33
ENTSO-E погодило поетапне розширення експорту електроенергії з України до Європи
Обʼєднання ENTSO-E погодило розширення експорту електроенергії з України до Європи, оператори систем передач Континентальної Європи 7 червня надали позитивну відповідь на запит НЕК «Укренерго» про відновлення експорту електроенергії з України. Про це 8 червня повідомляє український системний оператор «Укренерго».

«7 червня 2022 року оператори систем передачі Континентальної Європи вирішили дати позитивну відповідь на запит «Укренерго» про відновлення експорту електроенергії з України», - вказали в НЕК.

Як вказують в «Укренерго», для поетапного збільшення можливостей для експорту необхідно виконати 6 технічних передумов, для більш стабільної роботи енергосистеми та збільшення спроможності гасити низькочастотні коливання.

За словами пресцентру «Укренерго», українська енергосистема сьогодні працює в режимі пробної аварійної синхронізації, що означає, що експортно-імпортні операції з європейськими контрагентами не проводяться. Винятком є тільки експорт до Польщі через лінію Замость-Добротвірська ТЕС.

«Початок експорту електроенергії може стати економічно обґрунтованою альтернативою новим позикам і кредитам», - підкресляють в «Укренерго».

Україна синхронізувалась з ENTSO-E 16 березня 2022р, після тритижневого ізольованого режиму роботи, який розпочався 24 лютого, в день повнмасштабного вторгнення росії в Україну. 

Раніше повідомлялося, що держкомпанія розробляє нацсистему моніторингу енергоефективності

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое