RSS
Тренды
9 июня 2022, 11:36
В штатах Каліфорнія та Нью-Йорк більшість важких вантажівок може бути замінена електричними аналогами
У своєму останньому дослідженні Rocky Mountain Institute зазначили, що більшість вантажівок середньої та великої вантажності (MHD-вантажівки) в американських штатах Нью-Йорк і Каліфорнія може бути замінена електричними аналогами. Такі заходи потрібні тому, що попит на вантажоперевезення протягом найближчих десятиліть зростатиме, а MHD-вантажівки відповідальні майже за 25% усіх викидів від автомобільного транспорту.

У рамках дослідження розрахували середні значення добового пробігу MHD-вантажівок. Встановлено, що близько 65% машин середньої вантажності та близько 49% вантажівок великої вантажності в Нью-Йорку та Каліфорнії їздять досить короткими маршрутами. Це означає, що їх можна було замінити електричними аналогами, вже представленими на ринку.

У розрахунках не враховувалися такі фактори, як вантажності та економіка електрифікації вантажівок. При цьому автори відзначають, що, хоч сучасні електровантажівки важать більше, ніж їх дизельні аналоги, це не є критичним моментом для потенційної заміни. 

Вже існують ініціативи, спрямовані на стимулювання електрифікації вантажного транспорту в США. Так, у 2020 році у Каліфорнії прийнято акт, метою якого є 100% частка MHD-вантажівок у продажах нових вантажних автомашин до 2050 року. Ще 14 штатів підписали меморандум з метою приєднання до цієї ініціативи.

Працівники індустрії перевезень з оптимізмом оцінюють перспективи переходу на електровантажівки. Додатковим фактором для цього є комфорт водія. Так, при їзді на електричній вантажівці, водій не стискатиметься зі шкідливими  вібраціями, сторонніми запахами та шумом.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое