RSS
Новости
9 июня, 16:30
Президент ухвалив гарантії для інвестицій в "Укргідроенерго" на 212 млн доларів
Президент України Володимир Зеленський підписав закон №0150 про гарантії для інвестування у встановлення гібридних систем з виробництва електроенергії в ПрАТ "Укргідроенерго" 212 млн доларів.

"Цей закон надає можливість "Укргідроенерго" в подальшому реалізовувати проєкт "Україна – підвищення стійкості енергосистеми для європейської інтеграції енергомережі" та створювати додаткові високоманеврові і швидкодіючі резерви, які за своїми параметрами не мають аналогів в ОЕС України та є необхідними для забезпечення надійного та сталого функціонування ОЕС України, дотримання операційної безпеки енергосистеми та якості електричної енергії", – йдеться у повідомленні генеруючої компанії.

Основною метою проєкту є забезпечення додаткової стабільності, безпеки і надійності роботи Об'єднаної енергетичної системи України та задоволення вимог ENSTO-E стосовно резерву підтримання частоти в ОЕС.

Проєкт передбачає встановлення 212 МВт систем накопичення електроенергії для розширення можливості "Укргідроенерго" із надання допоміжних послуг з регулювання та відновлення частоти за рахунок спільного режиму роботи систем накопичення і ГЕС (гібридний режим).
– 63,9 МВт сонячних фотоелектричних станцій як додаткового джерела власних потреб ГЕС і для зарядження систем накопичення електроенергії.

Очікується, що встановлення гібридних установок з виробництва електроенергії на основі накопичувачів значно покращить здатність компанії забезпечувати швидкий резерв підтримки частоти (4 с-5 хв.), а також резерв регулювання частоти (10 хв.-105 хв.).

Додавання акумуляторного накопичувача значно збільшить швидкість лінійної зміни графіка; діапазон регулювання потужності від Р0 до Pmin; точність роботи. Тим самим поліпшить можливості компанії надавати послуги з регулювання частоти, що сприятиме підтримці приєднання до європейської мережі системних операторів передачі електроенергії (ENTSO-E).

Раніше повідомлялося, що «Укргідроенерго» схвалило Стратегічний план розвитку компанії на 2023-2027рр

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ua-energy.org
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!