RSS
Новости
10 июня 2022, 09:00
Оператори ВДЕ зможуть експортувати електроенергію в Європу, країни Східної Європи побудують нові мости через Дунай, тролейбус «Електрон» тестують у Львові – та інше за вчора
ЕлектроВісті підготували для вас новини за вчора.

Оператори станцій ВДЕ зможуть експортувати електроенергію в Європу

Оператори електростанцій відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) матимуть можливість експортувати свою продукції на європейський енергетичний ринок, якщо це дозволяє українське законодавство. Про це на пресс-конференції заявив голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький.

Країни Східної Європи мають намір побудувати 5 нових мостів через Дунай

Країни Трьох морів, а також Польща, Україна та Молдова подають заявку на перегляд Трансєвропейської транспортної мережі (TEN-T), пропонуючи побудувати 5 мостів через Дунай на кордоні з Румунією для покращення зв’язку між північчю та півднем Європи.

У Львові тестують тролейбус «Електрон» із автономним ходом

8 червня вулицями Львову у тестовому режимі проїхав перший львівський тролейбус «Електрон» з автономним ходом. Якщо все піде за планом, на початку липня він поповнить парк львівського електротранспорту, розповіли у Львівській міській раді.

Компанія Starlink Ukraine отримала ліцензію оператора, – Мінцифри

Компанія Starlink Ukraine ("Старлінк Юкрейн") отримала ліцензію оператора. Її внесли до Реєстру постачальників електронних комунікацій. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Telegram.

Пакистан скорочує робочий тиждень з метою економії електроенергії

Уряд Пакистану скасував суботу робочим днем ​​для бюджетних працівників в рамках низки заходів із енергозбереження, спрямованих на пом'якшення нестачі палива.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое