RSS
Новости
10 июня 2022, 12:45
Студенти й викладачі на Волині виготовляють сонячні батареї для військових
Студенти й викладачі навчально-наукового фізико-технологічного інституту Волинського національного університету імені Лесі Українки власноруч виготовляють корисні прилади для військових, повідомляє Міненерго.

«Під час спілкування з нашими бійцями ми почули проблеми: на блокпостах і місцях угрупування нема стаціонарних джерел живлення, а можливість використовувати щоразу дизельні генератори не завжди є. Тому вирішили долучитися до розв’язання цієї проблеми. Почали проєктування та виготовлення автономних модулів зарядки поуербанків, смартфонів, планшетів та іншої техніки з використанням сонячних панелей», – розповідає професор кафедри експериментальної фізики, інформаційних та освітніх технологій Олександр Мартинюк.

Деякі складові приладів купували, а деякі – виготовляли на своєму 3D-принтері. Такі пристрої дозволять солдатам підзаряджати свої ґаджети впродовж усього світлового дня, окрім того, прилад показує високу продуктивність і в приміщені. Розпочали виробництво з 5 модулів, надалі студенти й викладачі готові виготовляти сонячні модулі скільки буде замовлень.

Раніше повідомлялося, що Honda та Sony об'єднають зусилля заради виготовлення електрокарів нового покоління

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: kosatka.media
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое