RSS
Новости
10 июня 2022, 15:47
Ембарго на газ РФ буде дуже складним рішенням для Євросоюзу, – посол Польщі
Включення до сьомого пакета санкцій Європейського Союзу ембарго на закупівлю російського газу буде складним рішенням через залежність від нього багатьох потужних країн у Європі, але позиції урядів змінюються.

Таку думку висловив посол Польщі в Україні Бартош Ціхоцький.

Коментуючи тривале обговорення в ЄС шостого пакета санкцій, він зауважив, що багато потужних країн у Європі десятиріччями збільшували залежність від російського газу і нафти.

"Зараз їм важко позбутися цієї залежності, тому ембарго на газ буде дуже складним рішенням. Ембарго на нафту також не було легким, і якась її частина залишається не під санкціями. Це все складна робота в Європейському Союзі, міжнародних організаціях. Країн багато, у кожної є якісь свої обмеження", – зазначив дипломат в інтерв’ю агентству.

Посол не став прогнозувати, коли може бути ухвалений сьомий пакет санкцій, зауваживши, що "поки що ми ухвалили шостий пакет".

"Мені здається, що чотири місяці тому ніхто не подумав би, що й три пакети буде. Тоді ми ще дискутували про "Північний потік-2", про постачання зброї Україні. А зараз вона постачається. Так, із проблемами, її недостатньо, але все ж таки ми бачимо величезну динаміку. Позиції урядів змінювалися протягом цих місяців і надалі змінюватимуться", – вважає Ціхоцький. 

Раніше повідомлялося, що Євросоюз вводить часткове ембарго на російську нафту

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: biz.censor.net.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое