RSS
Новости
13 июня 2022, 12:46
В Бельгії побудують завод з виробництва зеленого водню потужністю 35 тонн на день
Компанія Plug Power розкрила плани будівництва заводу з виробництва зеленого водню потужністю 35 тонн на день у порту Антверпен-Брюгге в Бельгії. Будівництво заводу розпочнеться після завершення процесу отримання дозволів, що очікується наприкінці 2023 року. Початкове виробництво зеленого водню очікується наприкінці 2024 року, а введення заводу в експлуатацію заплановано на 2025 рік.

Постачальник водневих рішень під ключ підписав концесійну угоду терміном на 30 років. «Plug планує побудувати завод з виробництва зеленого водню потужністю 100 мегават з використанням власного електролізера та технології зрідження на 28 акрах землі, орендованих відповідно до угоди», — йдеться в повідомленні компанії.

Порт Антверпен-Брюгге забезпечує транспортне сполучення з Німеччиною, Бельгією, Нідерландами, Великою Британією та Францією. «Розташування майданчика дає можливість для готового постачання електроенергії від власних вітряків, що примикають до майданчика, потужністю в десятки мегават, з точкою підключення до електромережі менш ніж в милі», — йдеться в повідомленні.

Plug Power та Renault також нададуть фургони на паливних елементах для обезуглерожування логістичних потоків порту.

Раніше повідомлялося, що Нідерланди планують збільшити потужності офшорної вітроенергетики у країні до 21 ГВт до 2030 року

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ua-electro.com
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое