RSS
Новости
13 июня 2022, 15:11
Окупанти завдали удару по Вуглегірській ТЕС
Російські окупанти 12 червня завдали удару по Вуглегірській теплоелектростанції, що входить в структуру ПАТ «Центренерго». Виникла масштабна пожежа в адміністративній будівлі.

5 днів тому Генштаб ЗСУ повідомляв про те, що На Бахмутському напрямку з боку військ РФ були спроби штурму біля Світлодарська та Вуглегірської ТЕС, але вони – безуспішні.

Раніше, Павло Кириленко, голова Донецької ВЦА, під час засідання Комітету з питань енергетики та ЖКП повідомляв, що Вуглегірська ТЕС перебуває на тимчасово окупованій території, з 24 травня заблокована окупантами, звʼязок з керівництвом станції відсутній.

Водночас, начальник Світлодарської військової адміністрації Сергій Гошко для «РБК-Україна» вказав, що на даний момент йдуть бої між російськими військовими, які контролюють місто, і бійцями ЗСУ, які знаходяться на станції.

«Військові ще не виходили на зв'язок. Що там пошкоджено, поки не володію інформацією. Схоже, масло горить на трансформаторній підстанції. Вуглегірську ТЕС ми контролюємо, наші хлопці тримають оборону. Вона постійно перебуває під обстрілами російсько-окупаційних військ», - вказує Гошко.

За його словами, працівників на ТЕС немає, вони були евакуйовані.

Ворожі війська вже влучали в цю теплоелектростанції, в 2016 р вони зруйнували резервуар питної води й пошкодили лабораторію з контролю очищення та якості води.

Раніше повідомлялося, що Запорізька ТЕС зупинила роботу

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое