RSS
Новости
15 июня 2022, 10:03
«Нафтогаз» та канадська Symbio Infrastructure підписали меморандум про поставки LNG та водню з 2027 року
НАК «Нафтогаз України» та канадська компанія Symbio Infrastructure 5 червня в Вашингтоні підписали меморандум про наміри щодо купівлі скрапленого природного газу (LNG) та «зеленого» водню з 2027 року. Про це повідомив прес-центр канадської компанії.

«Ця угода є важливою віхою на шляху переходу України до різноманітних поставок енергії з усього світу, який ми розпочали наприкінці 2014 року, коли ми припинили прямий імпорт російського природного газу… Ми вважаємо, що можливості для забезпечення надійного, відповідального виробленого довгострокового постачання енергії від союзників, як-от Канада та від потужностей Symbio до 2027 року мають вирішальне значення для нашої енергетичної безпеки», – зазначив голова правління «Нафтогазу» Юрій Вітренко.

В свою чергу, Джим Ілліч, засновник і голова Symbio Infrastructure, сказав: «Енергія від інноваційної інфраструктури Symbio з нульовою ланкою гідроенергії забезпечить конкурентоспроможну енергію Україні та значно зменшить глобальні викиди парникових газів, витісняючи джерела енергії з більш високими викидами, які використовуються в Європі, наприклад як вугілля, мазут та джерела природного газу та СПГ з високою інтенсивністю вуглецю».

Сторони підписали меморандум 5 червня у Вашингтоні.

Раніше повідомлялося, що "Енергоатом" з 2025 року планує на 50% забезпечити себе власним ядерним паливом

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: e-b.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое