RSS
Новости
15 июня 2022, 10:38
Український стартап Delfast випускає нову версію потужного електровелосипеда з великим запасом ходу
Американсько-українська компанія з виробництва електромобілів Delfast анонсувала більш інтелектуальну версію свого високошвидкісного високопродуктивного електровелосипеда Top 3.0. Модель відтепер поставляється з новим бортовим комп'ютером та мобільним додатком для покращення відчуттів від водіння.

Вага електровелосипеда становить 70 кг. Він пропонує два різні режими потужності для двигуна з обмеженою потужністю 750 Вт і максимальною максимальною швидкістю класу 2 32 км/год для їзди містом або розблокований режим бездоріжжя, що дозволяє використовувати до 5000 Вт потужності. Пікова потужність двигуна задньої маточини та максимальна швидкість 80 км/год.

Модель оснащена 72-вольтовим літій-іонним акумулятором ємністю 47 Ач, що забезпечує запас ходу на одному заряді до 320 км, при цьому повна дозаправка займає близько шести годин.

Новий бортовий комп'ютер постійно відстежує стан електровелосипеда та надсилає інформацію про стан на хмарні сервери Delfast через увімкнене з'єднання 4G, щоб служба технічної підтримки могла швидко вирішувати будь-які проблеми. Є вбудований модуль GPS та Bluetooth для навігації та відстеження.

Delfast також представила новий мобільний додаток, який дозволяє користувачам отримувати інформацію про поїздку, занурюватися в статистику швидкості та енергоспоживання, контролювати бортові системи та стан батареї, віддалено блокувати/розблокувати та включати або відключати сигналізацію BT велосипеда, отримувати push-повідомлення, якщо припаркований електровелосипед переміщається.

«Top 3.0i — це більше, ніж електровелосипед — це інтелектуальний пристрій», — сказав засновник і генеральний директор Delfast Деніел Тонкопі. «Наш новий бортовий комп'ютер — це мозок велосипеда — буква „i“ в 3.0i означає інтелект — він надає гонщикам інформацію, яка робить поїздку безпечнішою, розумнішою і приємнішою».

Delfast Top 3.0i вже доступний для замовлення в чорному або білому кольорі за базовою ціною 6 999 доларів США. Інші кольори, бічні ящики, інші шини та багато іншого можна замовити за додаткову плату.

Раніше повідомлялося, що Lightyear планує розпочати продаж «сонячних» електромобілів у поточному році

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: e-b.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое