RSS
Новости
15 июня 2022, 15:08
Ключова турбіна для «Північного потоку» застрягла в Канаді через санкції
Турбіна, що живить ключовий газопровід «Північний потік» застрягла в Канаді і не може повернутися до Росії після технічного обслуговування. Про це повідомляє Bloomberg.

Санкції проти Росії після її військового вторгнення в Україну призвели до того, що ключове обладнання, яке необхідне для роботи газопроводу «Північний потік» застрягло за кордоном. Турбіна виробництва німецької Siemens Energy наразі не може бути повернена з Канади після технічного обслуговування. Крім того, іншу турбіну, яка також має пройти технічне обслуговування, неможливо відправити за кордон у зв’язку з санкціями.

Ймовірно, це може призвести до того, що поставки газу по ключовому російському газопроводу до Європи будуть скорочені довше, ніж очікувалося.

Поставки російського природного газу до Європи через «Північний потік – 1» станом на 13 червня обвалилися на 20% - до 113 млн куб м.

«Газпром» повідомив про причини скорочення поставок – неможливість загрузки компресорної станції (КС) «Портова». Так, за словами «Газпрому» німецька компанія Siemens несвоєчасно повернула газоперекачувальні агрегати (ГПА) з ремонту. Також скорочення пов’язане з виробітком міжремонтного ресурсу ГПА і виявленими технічними несправностями двигунів.

Раніше повідомлялося, що в Німеччині ліквідують фонд, який допомагав будувати "Північний потік-2" в обхід санкцій

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое