RSS
Истории
16 июня 2022, 14:25
Великобританія відмовилася від стимулювання розвитку електромобільного ринку
Великобританія стала першим і єдиним у Європі великим ринком, на якому покупці не мають жодних стимулів для покупки електромобіля. Тим часом, цінового паритету електротранспорту з машинами з ДВЗ на ринку країни так і не було досягнуто.

У британських власників нових електромобілів з 14 червня відібрали субсидію у розмірі 1500 фунтів стерлінгів (1809 доларів США) на покупку електромобілів.

Уряд Великобританії відмовився від схеми субсидій, що діяла країні протягом останніх одинадцяти років.

Економія у розмірі 300 млн. фунтів стерлінгів (361,76 млн. доларів) буде спрямована на збільшення продажів таксі, фургонів та інших транспортних засобів, доступних для інвалідних візків. У планах британського уряду фінансування усунення основних перешкод шляху переходу на електромобілі, включаючи розвиток мережі зарядних станцій. Раніше влада Великобританії вже обіцяла виділити близько 1,6 млрд фунтів стерлінгів на будівництво відповідної інфраструктури.

Міністерство транспорту країни задоволено результатами схеми підтримки власників електромобілів, що діяла протягом одинадцяти років, яка допомогла створити «зрілий ринок». З боку галузевих асоціацій та споживачів рішення про відміну субсидії зустрінуто критикою.

Автомобільний ринок ще не відновився після ковидної пандемії та її економічних наслідків. Ціновий паритет електромобілів, що продаються з машинами, обладнаними двигунами внутрішнього згоряння, буде досягнутий у Великобританії лише в найближчі роки. На думку експертів, рішення про скасування субсидії ухвалено в невідповідний момент.

Раніше повідомлялося, що Великобританія запроваджує 25% податку на «додатковий» прибуток нафтогазових компаній

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое