RSS
Новости
16 июня 2022, 15:45
Суд заарештував активи білоруської нафтосервісної компанії на 4 млрд грн
Суд наклав арешт на розташоване в Україні майно та корпоративні права білоруської нафтосервісної компанії на 4 млрд грн. Про це повідомив Офісі генерального прокурора.

"За клопотанням прокурорів Подільської окружної прокуратури міста Києва арештовано корпоративні права підприємства-резидента РБ у вигляді статутного капіталу в розмірі майже 1 млрд грн, а також нерухоме та рухоме майно підприємства орієнтованою вартістю 3 млрд грн", – йдеться у повідомленні.

За даними слідства, білоруське підприємство надавало послуги у сфері добування нафти та природного газу на території України. У своїй діяльності воно використовувало обладнання Республіканського унітарного підприємства "Бєларусьнафта", яке включено до міжнародних санкційних списків.

Правоохоронці досліджують діяльність цього підприємства щодо можливого сприяння РФ під час підготовки та проведення агресивної війни проти України.

Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції повідомив, що у рамках слідства відбулися санкціоновані обшуки у Харківській та Полтавській областях.

Раніше повідомлялося, що білоруські НПЗ працюють на половину потужності після вторгнення Росії в Україну

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ua-energy.org
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое