RSS
Новости
17 июня, 12:18
Польська PKN Orlen інвестує 435 мільйонів доларів у енергетичний сектор Чехії
Польська нафтопереробна компанія PKN Orlen має намір інвестувати в енергетичний сектор чеської промисловості понад 10 млрд крон (близько 435 млн доларів). Про це повідомив прем'єр Чехії Петр Фіалапісля закінчення перемовин із керівниками польської компанії.

"Під час перемовин із керівниками компанії PKN Orlen ми говорили про кілька проєктів у сфері енергетики. Ключовою була дискусія про забезпечення достатньої кількості нафти, а насамперед бензину й дизпального, для чеського ринку", – заявив Фіала.

Він також зазначив, що керівники польської компанії пообіцяли інвестиції в чеську енергетику обсягом 10 млрд крон і більш відкрите інформування про свою політику ціноутворення.

Польська компанія PKN Orlen уже давно присутня на чеському ринку і регулярно збільшує обсяг інвестицій. Зокрема, 2021 року вона інвестувала тут 8,5 млрд крон (близько 370 млн доларів), а у першому кварталі цього року – 2,4 млрд крон (близько 104 млн доларів).

Ці кошти було спрямовано на модернізацію виробничих технологій на обох чеських нафтопереробних заводах, що належать фірмі PKN Orlen, – у місті Литвинові на північному заході країни й місті Кралупи-над-Влтавій неподалік Праги.

Крім того, інвестиції призначалися для відновлення установок часткового окислення водню, будівництва установки для виробництва рідких вуглеводнів DCPD, будівництва ще однієї печі крекінгу, а також для установки з виробництва етилену й подальшого розвитку мережі автозаправних станцій у Чехії. 

Раніше повідомлялося, що Євросоюз зацікавлений у будівництві Східно-Середземноморського трубопроводу для поставок газу до країн-членів

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: biz.censor.net.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!