RSS
Новости
17 июня 2022, 12:50
BHP має намір закрити одну з найбільших вугільних шахт через відсутність покупців
Австралійська корпорація BHP, один з найбільших виробників залізної руди в світі, має намір закрити одну з найбільших вугільних шахт Mount Arthur Coal Mine через продаж, що не відбувся. Про це йдеться у прес-релізі на сайті компанії.

Через відсутність покупців на актив шахту планують закрити у 2030 році. Для цього компанії необхідно отримати додатковий дозвіл від австралійського уряду. На сьогодні влада дозволила видобувати вугілля на Mt Arthur Coal Mine до 2026 року.

Як зазначає ВНР, продовження роботи підприємства до 2030 року є найкращим способом збалансувати операційні потреби компанії. Крім того, працівники матимуть час на пошук нового місця заробітку.

При цьому, якби знайшовся новий власник, строк роботи активу міг би продовжитися до 2045 року.

Видобуток вугілля на шахті Мt Arthur Coal Mine, розташованої в австралійській провінції Новий Південний Уельс, розпочався у 2002 році. Вугілля експортують до країн Азії. Зараз роботу шахти обслуговують близько 2 тис. осіб.

В останні два роки BHP активно шукала покупців для кількох своїх вугільних шахт у рамках стратегії посилення бізнесу з видобутку сировинних товарів, на які очікується зростання попиту. Серед такої продукції – мідь та нікель.

BHP – у трійці найбільших виробників руди у світі. Гірничодобувний гігант має намір знизити викиди парникових газів на 30% до 2030 року Також у планах компанії – знизити викиди вуглецю до нуля у поставках своєї продукції та у співпраці з постачальниками до 2050 року.

Раніше повідомлялося, що Австрія планує повністю відмовитися від викопного палива у теплопостачанні до 2040 року

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: gmk.center
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!