RSS
Новости
21 июня 2022, 11:16
В Австралії оберуть компанію, яка створить проєкт генерації зеленого водню в Новій Зеландії вартістю 3,1 мільярда доларів
Компанії Fortescue Future Industries і Woodside стали фіналістами "перегонів" за можливість розробити один з найбільших у світі проєктів генерації зеленого водню. Об’єкт потужністю 600 МВт побудують у Новій Зеландії. Всього у конкурсі брали участь 80 компаній.

Зараз Fortescue Future Industries (FFI) мільярдера Ендрю «Твіггі» Форреста та газовий гігант Woodside входять в фінальну фазу переговорів щодо розвитку проєкту вартістю 4,5 мільярда австралійських доларів (3,1 мільярда доларів).

Компанія, що виграє, розробить об’єкт потужністю 600 МВт, який буде виробляти “зелені” водень та аміак на експорт. Пропозиції, отримані як від FFI, так і від Woodside, дали зрозуміти, що реалізація об'єкта можлива з технічної точки зору. Також проєкт вдалося обґрунтувати комерційно. Тепер FFI та Woodside нададуть більш детальні пропозиції до кінця серпня, а остаточний вибір головного розробника буде оголошено незабаром після цього.

Для будівництва проєкту вибрали чотири потенційні місця.

Як і Австралія, Нова Зеландія прагне завоювати частину ринку зеленого водню. Уряд і приватний сектор виділили близько 200 мільярдів новозеландських доларів на підтримку розвитку цієї промисловості.

Раніше повідомлялося, що 85% водню походитиме з низьковуглецевих джерел до 2050 року

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: pv-magazine.com
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое