RSS
Новости
22 июня 2022, 10:40
Італія з наступного року хоче значно скоротити імпорт російського газу
Італія з 2023 року почне значно скорочувати імпорт російського газу. Про це заявив італійський прем'єр Маріо Драгі.

"Італія значно скоротить імпорт газу з Росії з 2023 року", – сказав Драгі. Крім того, він виступив за введення максимально допустимої ціни на постачання газу із РФ.

"Для захисту купівельної спроможності громадян необхідно стримувати зростання цін на газ та інші енергоресурси. Ми пропонуємо рішення: визначення максимально можливої ​​ціни на російський газ. Це знизило б доходи РФ", –  наводять римські ЗМІ слова Драги, який виступав у Сенаті. 

До того італійська Eni повідомила, що "Газпром" виконує заявки на постачання газу до Італії лише на 50%, постачаючи приблизно половину з передбачених контрактом 63 мільйонів кубометрів на добу.

Це трапилось піся того, як 14 червня російський "Газпром" заявив, що через несвоєчасне повернення компанією Siemens газоперекачувальних агрегатів після технічного обслуговування прокачування газу по "Північному потоку" впаде на 40% – до 100 млн куб. м на добу (при плановому обсязі 167 млн ​​куб. м на добу). 15 червня "Газпром" повідомив, що через зупинку ще одного газотурбінного двигуна Siemens знизить прокачування газу до 67 млн кубометрів на добу.

Своєю чергою у Siemens підтвердили, що турбіна наразі не може повернутися з технічного обслуговування в Канаді через санкції. Водночас, другу турбіну "Газпрому", яка також підлягає технічному обслуговуванню, не вдається відправити з Росії за кордон. 

Раніше повідомлялося, що Німеччина може позбутися енергозалежності від РФ до кінця року

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: biz.censor.net.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое