RSS
Новости
22 июня 2022, 15:12
Інвестиції у вітроенергетику до 2030 року подвояться до 100 млрд доларів- Rystad
У цьому десятилітті інвестиції в глобальну офшорну вітроенергетику зростуть, оскільки країни прагнуть перейти на чистіші джерела енергії, а загальні капітальні витрати, за прогнозами, збільшаться більш ніж удвічі — з $46 млрд у 2021 році до $102 млрд у 2030 році, такі дослідження Rystad Energy.

Рушійною силою цього зростання є значне зростання потужностей у Європі, що зміцнює місце регіону як світового лідера у галузі офшорної вітроенергетики. Прогнозується, що капітальні витрати в Європі в 2030 році сягнуть $53 млрд порівняно з $15 млрд минулого року.

Америка не поспішала виходити на ринок офшорної вітроенергетики, але, схоже, цього року ситуація зміниться. Прогнозується, що цього року регіон витратить $3,3 млрд порівняно з $700 млрд минулого року і зросте майже до $15 млрд до 2030 року.

На сьогоднішній день Китай є великим гравцем на ринку офшорної вітроенергетики, але з наближенням до 2030-х років інвестиції в електростанції сповільняться. 2020 року Китай інвестував майже $25 млрд, що вдвічі більше, ніж Європа витратила того ж року, але, за прогнозами, загальні витрати країни поступово скоротяться до порівняно невеликих $7,7 млрд 2030 року. Це з пільговими тарифами, які заохочували інвестиції в інфраструктуру.

«Прогалину офшорної вітроенергетики очікує значне зростання в цьому десятилітті, і до 2030 року очікується понад 265 гігаватів експлуатаційної потужності. У міру того, як світ рухається до більш екологічного енергетичного балансу, інвестиції в сектор офшорної вітроенергетики зростатимуть і надаватиме широкі можливості для заробітку постачальників», — каже Анубхав Венкатеш, аналітик вітроенергетики офшорної Rystad Energy.

З мільярдів доларів капіталовкладень, які девелопери вкладають у проекти, понад 50% підуть на виготовлення та встановлення турбін та фундаментів, двох найбільших фінансових компонентів офшорної вітряної електростанції.

Європейський регіон був першопрохідцем у галузі офшорної вітроенергетики і нині лідирує у світі за найбільшою кількістю установок. Маючи понад 26 ГВт експлуатаційної потужності, він становить понад 50% загальносвітового обсягу.

Очікується, що до 2026 року в Європі буде встановлена ​​потужність СЕС понад 57 ГВт. Данський гігант Orsted, ймовірно, залишиться провідним розробником офшорної вітроенергетики у регіоні.Очікується, що до кінця 2026 року в Європі експлуатуватиметься понад 8500 турбін, з яких майже 60%, ймовірно, будуть агрегатами Siemens Gamesa. Ймовірно, до кінця 2026 року конкурент Vestas стане другим найуспішнішим виробником турбін, на частку якого припаде близько 20% прогнозованої встановленої бази.

Очікується, що Азія, за винятком Китаю, та США, щодо нових регіонів для ринку офшорної вітроенергетики, введуть в експлуатацію свої перші великомасштабні проекти у 2022 та 2024 роках відповідно. У США заплановано хвилю введення в експлуатацію проектів до 2030 року, оскільки вони націлені на 30 ГВт діючих морських вітрових потужностей, хоча країна, ймовірно, встановить лише близько 21 ГВт.

Раніше повідомлялося, що чотири країни планують збільшити потужності офшорної вітроенергетики ЄС в 10 разів

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: kosatka.media
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое