RSS
Новости
24 июня 2022, 09:00
Уругвай планує побудувати 20 ГВт потужностей ВДЕ до 2040 року, Європарламент підтримав законопроєкти про скорочення викидів, Чехія планує за п'ять років стати енергетично незалежною державою – та інше за вчора
ЕлектроВісті підготували для вас новини за вчора.

Німеччина недостатньо швидко відмовляється від енергоносіїв з Росії, є ризики для заводів – Volkswagen

Гендиректор Volkswagen AG Герберт Дісс заявив, що відхід Німеччини від російських енергоресурсів відбувається недостатньо швидко, щоб захистити автовиробника від раптової зупинки поставок природного газу.

Уругвай планує побудувати 10 ГВт електролізерів та 20 ГВт потужностей ВДЕ до 2040 року

Уряд Уругваю представив план розвитку “зеленої” енергетики в країні. Він націлений на створення 1-2 ГВт потужностей електролізерів до 2030 року та 10 ГВт до 2040 року. Для цього побудують об'єкти, що працюють на основі ВДЕ – 2-4 ГВт до 2030 року та 20 ГВт до 2040 року.

Європарламент підтримав законопроєкти про скорочення викидів та збільшення інвестицій у низькогулеві технології

Європейський парламент підтримав пакет законодавчих ініціатив, що входять до пакету "Fit for 55": про реформу дії механізмів Сarbon Border Adjustment (CBAM), про Схему торгівлі викидами в ЄС (ETS), а також про Соціально-кліматичний фонд (SCF). Про це йдеться у повідомленні, опублікованому на сайті Європарламенту.

Чехія планує за п'ять років розвити атомну генерацію та стати енергетично незалежною державою

Чехія оголосила курс на енергонезалежність від Росії та планує за п'ять років стати енергетично незалежною державою. Пріоритетом стане атомная генерація. Про це повідомив прем'єр Чехії Петро Фіала. За його словами, за попередника Андрія Бабіша Чехія стала майже повністю залежною від путінської Росії у постачанні газу.

Виробництво електромобілів Tesla почало генерувати колосальні збитки

Два заводи з виробництва електромобілів американської Tesla Inc. втрачають мільярди доларів на тлі перебоїв у ланцюжках поставок та проблем з випуском акумуляторів, які обмежують можливості компанії, сказав її голова Ілон Маск у розмові з членами клубу власників Tesla.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое