RSS
Новости
24 июня 2022, 12:12
ЄС домовився з Норвегією про додаткове постачання 9,5 млрд куб. м газу
Віце-президент Європейської комісії Франс Тіммерманс, єврокомісарка з питань енергії Кадрі Сімсон і міністр нафти і енергетики Норвегії Тер’є Аасланд домовилися про додаткове постачання країною на європейський ринок близько 100 ТВт-год або приблизно 9,5 млрд куб. м газу в місяць. Про це свідчать дані, що опубліковані прес-службою Єврокомісії.

"Нафтогазовидобувні компанії Норвегії зараз виробляють газ на дуже високій потужності. Враховуючи високий рівень виробництва в Норвегії в перші місяці року – очікується, що ця тенденція збережеться до кінця року – існує великий потенціал для збільшення продажів до Європи в 2022 році, що принесе близько 100 ТВт-год (приблизно 9,5 млрд куб. м) додаткової енергії на європейський ринок", – йдеться у повідомленні.

Наразі Норвегія задовольняє близько 25% попиту на газ в ЄС. Згідно з даними S&P Global Commodity Insights, обсяг поставок газу з Норвегії в травні 2022 року склав 9,49 млрд куб. м.

"Норвегія має значні залишки нафти та газу, і завдяки постійним розвідкам, новим відкриттям та розробці родовищ вона може залишатися великим постачальником в Європу також у довгостроковій перспективі після 2030 року", – підкреслюється у повідомленні Єврокомісії.

Конкретні умови щодо збільшення постачання газу з Норвегії до ЄС мають бути вирішені пізніше

Раніше повідомлялося, що ціни на електроенергію в Європі досягли рекорду за останні півроку

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ua-energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое