RSS
Новости
27 июня 2022, 11:58
«Метінвест» розглядає можливість будівництва заводу в Болгарії
Група «Метінвест» розглядає можливість будівництва нового заводу в Болгарії. Про це повідомив CEO «Метінвест» Юрій Риженков. За його словами, сировину для нових заводів можна буде постачати з підприємств Кривого Рогу. Однак група розглядає різні сценарії.

«Для того, щоб це робити, треба бути впевненим, що ми зможемо руду з Кривого Рогу постачати до цих країн. Це можливо, але не гарантовано. Ми розглядаємо різні сценарії та технологічні стратегії», – наголосив він.

Також Юрій Риженков розповів, що раніше компанія мала намір інвестувати у великий завод в Італії, який планували збудувати в найближчі 3-4 роки. Але передбачуване будівництво було пов’язане у тому числі постачанням слябів з «Азовсталі».

«Зараз це складніше, оскільки потрібно шукати синергію з тими активами, які є у компанії», – резюмував CEO «Метінвесту».

Зазначимо, нещодавно генеральний директор “Азовсталі” Енвер Цкітішвілі заявив, що група “Метінвест” створила робочу групу для роботи над проектом нової “Азовсталі”, яку планує відновити у Маріуполі після звільнення захоплених територій.

Раніше повідомлялося, що Україна й Польща домовилися поглибити співпрацю у галузі надрокористування

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: gmk.center
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое