RSS
Новости
28 июня, 09:11
Електрокари проїжджатимуть понад 1000 кілометрів на одному заряді з новими батареями CATL, у Польші відкрили контейнерний термінал на залізниці, що йде з України, «Метінвест» розглядає можливість будівництва заводу в Болгарії – та інше за вчора
ЕлектроВісті підготували для вас новини за вчора.

Нові батареї CATL зроблять можливим масове виробництво електромобілів із запасом ходу 1000 км

Китайська компанія CATL представила батарею нового покоління - акумулятор Qilin. Він виконаний у форматі елемента живлення Tesla 4680 і має щільність енергії 255 Вт*год на кілограм. Він заряджається від 10 до 80% лише за десять хвилин, а за 15 хвилин - від 0 до 80%. Нова батарея, як заявляють у CATL, дозволить розпочати масове виробництво різних моделей електрокарів, які проїжджатимуть понад 1000 кілометрів на одному заряді.

В Польщі відкрили найбільший контейнерний термінал на ширококолійній залізниці, що йде з України

Польська інтермодальна група Laude на минулому тижні ввела в експлуатацію свій найбільший термінал. Він розташований на залізничній лінії LHS з шириною колії 1520 мм і зможе обробляти значну частину вантажів, які йдуть по даному маршруту з України, перевантажуючи їх на європейську колію 1435 мм та автотранспорт.

«Метінвест» розглядає можливість будівництва заводу в Болгарії

Група «Метінвест» розглядає можливість будівництва нового заводу в Болгарії. Про це повідомив CEO «Метінвест» Юрій Риженков. За його словами, сировину для нових заводів можна буде постачати з підприємств Кривого Рогу. Однак група розглядає різні сценарії.

В Україні створили «сонячні» акумулятори для потреб ЗСУ

Інженери підприємства «Промавтоматика» із Вінниці розробили пристрої для автономної зарядки та живлення обладнання від сонячної енергії. Про винаходи розповів голова Вінницької обласної адміністрації Сергій Борзов.

Україна припиняє дію двох угод із РФ у сфері ядерної безпеки

Державна інспекція ядерного регулювання України припиняє дію міжнародних договорів із РФ, які стосуються співпраці країн у сфері ядерної безпеки.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!