RSS
Новости
28 июня, 11:11
У Шотландії встановлять найпотужніші у світі морські турбіни від Siemens Gamesa
Іспано-німецький гігант вітрової енергетики Siemens Gamesa отримав замовлення на 60 морських турбін SG 14-222 DD, які вирушать на офшорну станцію Moray West у Шотландії. Це буде перше введення в експлуатацію найпотужніших у світі вітряків потужністю по 14,7 МВт кожен. Угода також передбачає технічне обслуговування вітряків, які встановлять у затоці Морі-Ферт Північного моря.

Усі 180 лопатей для 60 турбін моделі SG 14-222 DD будуть виготовлені на морському заводі Siemens-Gamesa в англійському місті Халл. Довжина кожної із них становить 108 метрів. Діаметр ротора турбіни, таким чином, буде 222 метри.

Компанія-виробник пообіцяла замовнику поставити вітрогенератори за короткий термін — установку заплановано на 2024 рік. Перша електроенергія має почати надходити того ж року. Прототип морської вітрової турбіни SG 14-222 DD пройшов випробування у 2021 році на станції в Данії.

Титул найпотужнішої турбіни Siemens-Gamesa не зможуть утримати дуже довго. У лютому минулого року данський виробник Vestas оголосив про готовність до виробництва нової моделі вітрогенератора V236 заввишки понад 280 метрів та потужністю 15,0 МВт.

Раніше повідомлялося, що китайська LONGI встановила новий рекорд ефективності сонячних елементів HJT p-типу - 26,5%

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!