RSS
Новости
28 июня 2022, 11:47
Найбільший у світі гібридний корабель спустять на воду у 2024 році
Компанія Brittany Ferries оголосила про експлуатацію найбільшого у світі гібридного лайнера Saint-Malo у 2024 році. Майже 200-метрове судно оснащене батареєю місткістю 11,5 МВтч. Це вдвічі більше, ніж зазвичай використовується для силових гібридних установок на морських судах. Він замінить одну зі старих моделей фірми на маршруті з Сен-Мало у Франції до Портсмуту в Англії.

Saint-Malo інтегруватиме кілька систем, які оптимізують споживання енергії в режимі реального часу під час плавання, щоб підвищити ефективність роботи судна. Brittany Ferries заявила, що корабель розпочне роботу у 2024 році.

Незабаром після цього до флоту приєднається друге гібридне судно, яке курсуватиме між Портсмутом та Каном. У майбутньому з'являться три гібридні судна з використанням гібридної технології фінської фірми Wartsila.

Ідея гібридних кораблів полягає в тому, що вони можуть працювати на зрідженому природному газі (викопне паливо), на батареях або одразу використовуючи два джерела енергії. "Великий розмір батареї дозволить судам працювати на повній потужності, без викидів, використовуючи всі пристрої для маневрування у порти та з них навіть у погану погоду", - сказав Хакан Агневалл, генеральний директор Wartsila.

Раніше повідомлялося, що в Польщі відкрили найбільший контейнерний термінал на ширококолійній залізниці, що йде з України

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.fm
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое