RSS
Новости
29 июня, 09:00
Міненерго збільшило розмір виплат виробникам з ВДЕ, стартує комерційний експорт електроенергії з України до Європи, до 2040 року кожен проданий легковий автомобіль буде електричним – та інше за вчора
ЕлектроВісті підготували для вас новини за вчора.
До 2040 року кожен проданий легковий автомобіль буде електричним - ExxonMobil

До 2040 року кожен новий проданий у світі легковий автомобіль буде електричним, заявив Даррен Вудс, голова американського нафтогазового гіганта ExxonMobil в інтерв'ю CNBC.


Міненерго збільшило розмір виплат виробникам з ВДЕ

Міністерство енергетики України збільшило розмір виплат виробникам електричної енергії з відновлюваних джерел за «зеленим» тарифом. Про це повідомляє пресцентр Міністерства енергетики, з посиланням на відповідний наказ №206.


У Шотландії встановлять найпотужніші у світі морські турбіни від Siemens Gamesa

Іспано-німецький гігант вітрової енергетики Siemens Gamesa отримав замовлення на 60 морських турбін SG 14-222 DD, які вирушать на офшорну станцію Moray West у Шотландії. Це буде перше введення в експлуатацію найпотужніших у світі вітряків потужністю по 14,7 МВт кожен. Угода також передбачає технічне обслуговування вітряків, які встановлять у затоці Морі-Ферт Північного моря.


30 червня стартує комерційний експорт електроенергії з України до Європи – Герман Галущенко

Всі генеруючі компанії матимуть рівний доступ експортної торгівлі електроенергією, завдяки прозорим аукціонам.


Westinghouse and Framatome виграли 15-річний контракт на постачання ядерного палива на чеську АЕС "Темелін" з 2024 року

АЕС "Темелін", найбільша з двох атомних електростанцій, що діють у Чехії, з 2024 року отримуватиме ядерне паливо для своїх реакторів від американської компанії Westinghouse і французької Framatome. Відповідні договори у вівторок уклала з ними акціонерна компанія "Чеські енергетичні заводи", що контролюється державою, і яка є національним оператором АЕС.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!