RSS
Новости
29 июня, 17:50
Окупанти захопили окремі обʼєкти «Херсонобленерго», ОСР частково втратив контроль над обслуговуванням клієнтів
Окупаційні російські війська захопили окремі обʼєкти інфраструктури, що входять в структуру «Херсонобленерго» та забезпечують розподіл електричної енергії для мешканців Херсонської області. Також, було представлено ніби-то «нового керівника» оператором системи розподілу.

Про це 28 червня повідомили в АТ «Херсонобленерго».

«27 червня 2022 року представниками так званої «Херсонської військової- цивільної адміністрації», за підтримкою представників ФСБ РФ та участю начальника служби повітряних та кабельних електричних мереж АТ «Херсонобленерго» були захоплені окремі об’єкти, які належать АТ «Херсонобленерго» та які забезпечували постачання та розподіл електричної енергії споживачам Херсонської області», - йдеться в повідомленні «Херсонобленерго».

Як вказують в ОСР, окупанти призначили «нового керівника» - Жахановича Ю.Є., який не має жодного відношення до виконавчих органів АТ «Херсонобленерго».

«Єдиним законним керівником Товариства є Голова Правління Сафронов І.М.», - наголошують в компанії.

Таким чином, в компанії наголошують, що з 27 червня «Херсонобленерго» частково втратило контроль над обслуговуванням електричних мереж Херсонської області.

«Окупаційними органами чиниться тиск на працівників підприємства, примушують писати заяви на співпрацю та інше», - додають в «Херсонобленерго».

Раніше повідомлялося, що Україна зупиняє транзит третини газу до Європи через дії окупантів

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!