RSS
Новости
30 июня, 09:12
Доступ до перетину на експорт в Румунію продали за рекордною ціною, Сингапур експортуватиме сонячну енергію з Австралії, Європа купила у Китаю 24,4 ГВт сонячних модулів – та інше за вчора
ЕлектроВісті підготували для вас новини за вчора.

Експорт електроенергії: доступ до перетину на експорт в Румунію продали за рекордною ціною

На першому аукціоні на розподіл пропускної спроможності в напрямку Румунії "Укренерго" реалізувало всі доступні 100 МВт в кожній годині доби. День поставки електроенергії для цього аукціону – 30 червня.


Сингапур експортуватиме сонячну енергію з Австралії через підводну ЛЕП довжиною 3800 кілометрів

Австралія схвалила економічні вигоди австралійсько-азіатського проєкту PowerLink (AAPowerLink), який експортуватиме сонячну енергію до Сінгапуру через підводну лінію передачі. Схвалення гарантує, що проєкт може перейти на третій етап, відкриваючи двері для державного фінансування.


Європа купила у Китаю 24,4 ГВт сонячних модулів за перші чотири місяці 2022 року

Консалтингова компанія InfoLink повідомляє, що за перші чотири місяці 2022 року Китай експортував 49 ГВт сонячних модулів, з яких половину 24,4 ГВт купили європейські країни.


Через зменшення виробництва в Росії почав падати попит на електроенергію, – ЗМІ

Попит на електроенергію в Росії перейшов від зростання до стійкого падіння внаслідок зменшення завантаження металургійних заводів та майже повної зупинки автомобільної промисловості. Зокрема, минулого тижня у першій ціновій зоні енергоринку РФ (європейська частина РФ та Урал, близько 80% споживання країни) планові обсяги споживання скоротилися майже на 5%, порівняно з минулорічними показниками.


Siemens спростував заяви "Газпрому" про причини скорочення поставок газу до Німеччини

Німецька компанія Siemens спростувала заяви російського "Газпрому" про причини скорочення постачання газу до Німеччини: у Siemens вважають, що причини скорочення постачання політичні.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!