RSS
Новости
30 июня 2022, 12:12
Європа збільшить частку відновлюваних джерел енергії до 45% до 2030 року
На зборах законодавців ЄС було оголошено про прискорення переходу на відновлювані джерела енергії та запропоновано збільшити мету з 40% до 45% потужності ВДЕ до 2030 року. Про це повідомила Мехтільд Версдерфер, заступник генерального директора департаменту енергетики Комісії.

«Ми працюємо, щоб швидко розглянути насамперед пропозицію про перехід з 40% до 45% у контексті більш високих цін на енергоносії», — сказала вона.

Чи здійснеться нова мета залежатиме від країн ЄС та Європейського парламенту, які обговорюють її у рамках нового пакету законів про зміну клімату.

Нова мета вже отримала підтримку з боку Асамблеї ЄС та галузевих груп відновлюваної енергії, таких як SolarPower Europe. В той самий час галузь закликала Брюссель зробити більше, щоб розблокувати затримки з видачею дозволів.

За оцінками Брюсселя, збільшення вітрової та сонячної потужності ЄС до 2030 року, додання 480 ГВт вітрової та 420 ГВт сонячної енергії може скоротити потребу в газі на 170 млрд кубометрів.

Враховуючи війну в Україні, запровадження тотального ембарго на російський газ і нафту та загрозу глобальної екологічної катастрофи, спричиненої зміною клімату, Європі необхідно зосередитись на розвитку відновлюваних джерел енергії та енергетичної незалежності.

Раніше повідомлялося, що UFuture планує проєкт з вітрогенерації на 300 МВт у західній Україні

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ua-electro.com
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое