RSS
Новости
30 июня 2022, 14:23
Російські окупанти хочуть приєднати ВЕС в Херсонській області до Криму – глава УВЕА
Російські окупанти хочуть приєднати діючі вітрові електростанції у Херсонській області до Криму.

Про це повідомив глава Української вітроенергетичної асоціації України Андрій Конеченков.

"Вже розглядається питання в Херсонській області. Рашисти хочуть приєднати до Криму наші діючі вітрові електростанції. Не знаю, чим це закінчиться, але наші фахівці не виходять на роботу, щоб блокувати таку можливість", – сказав Конеченков під час дискусії, організованій Київською школою енергетичної політики 30 червня.

При цьому він зазначив, що 85% вітрової генерації України перебувають на окупований території або змушені були зупинитися з міркувань безпеки.

"5 турбін ми уже втратили. Серед них одна турбіна "Сивашенергопрому", яку розстріляли. Ще 4 чотири турбіни компанії VindKraft пошкоджені. На жаль, наші фахівці не можуть заїхати на території, бо йдуть обстріли або їх туди не допускають", – описав ситуацію глава УВЕА.

Він також зазначив, що із 65 МВт потужності СЕС "Токмак Солар Енерджі", про яку ЗМІ писали, що вона вивезена окупантами, залишилося працювати 40 МВт.

Раніше повідомлялося, що окупанти захопили окремі обʼєкти «Херсонобленерго», ОСР частково втратив контроль над обслуговуванням клієнтів

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое